Plechové šatní skříně | Šatní-skříně.cz
Vstup do e-shopu

Svařené šatní skříně

Jestliže se rozhodnete pro šatní skříně, které jsou z jednoho kusu a nemusí si nějak moc montovat, jsou zde pro Vás připraveny svařené šatní skříně. Tyto šatní skříně jsou tvořeny jedním ocelovým svařencem, který není možné rozmontovat. Jednotlivé díly jsou k sobě pevně svařeny a tak je zaručena celistvost a pevnost celé konstrukce. Také díky tuhosti a odolnosti materiálu je zde zaručena vyšší bezpečnost uvnitř uschovaných věcí, když jsou ve skříňce bez dozoru osoby, která má do skříňky jediná přístup. Ocelový plech má průměrnou šířku 0,7 mm. Nosné prvky jsou o něco silnější a to asi o 0,3 mm, takže jejich tloušťka bývá cca 1 mm.

Skříňka bývá osazena dveřmi dle vašeho výběru a potřeby. Dveře jsou uloženy tak, že je možné skříňku otevřít až o celých 180°. Dveře obvykle nebývají plné, ale obsahují větrací průduchy, které jsou do nich vylisovány. Na dveřích je také připraveno místo pro vsunutí jmenovky, aby bylo jasné, která skříňka patří komu a nedocházelo tak ke zbytečným zpožděním vyplývajícím z hledání správné skříňky se svými věcmi.

Uzavírání a uzamykání dveří je obvykle řešeno jednobodovým systémem. Pokud budete chtít mít systém vícebodový, potom je možné upravit uzamykání na systém tříbodový, který zvyšuje několikrát bezpečnost skříňky. Pokud by tedy chtěl někdo do skříňky násilně vniknout, musel by vynaložit větší úsilí ve srovnání s jednobodovým zamykáním. Skříňku je možné zabezpečit pomocí klasického visacího zámku anebo je také možné využít cylindrického zámku, který má 2000 kombinací. Navíc je možné dokoupit také centrální klíč, který umožní skříňky otevřít jednoduše a rychle v případě potřeby.