Plechové šatní skříně | Šatní-skříně.cz
Vstup do e-shopu

Šatní skříně - sestavné

>Šatní skříně - sestavnéPod pojmem sestavné je myšleno to, že si ji zákazník sám sestaví. Tedy pokud si objednáte tento typ šatních skříní, budou Vám dovezeny nesmontované. Vaším úkolem tedy bude jejich montáž podle přiložené jednoduchého návodu. Montáž jedné takové šatní skříně zabere sotva patnáct minut s použitím základního nářadí. Zvládnete to i sami, přesto je kvůli manipulaci lepší, pokud montáž šatní skříně provádíte ve dvou lidech. První skříňka Vám možná zabere nejvíc času, ale po osvojení postupu se bude čas výrazně zkracovat.

Jestliže se Vám do montáže nechce, nezouvejte, můžeme Vám zajistit jejich smontování přímo u Vás na místě instalace, kde budou skříňky používány.

Při objednávání sestavných šatních skříní je třeba vhodně spočítat, kolik skříněk budete potřebovat a zda budou stát vedle sebe. Pokud budou, tak je možné použít přístavných šatní skříní a ušetřit tak prostor i peníze, jelikož sousední stěna bude společná.

Vnitřní vybavení šatních skříní bývá standardní – police, tyč s háčky. Uzavírání je také možné vybrat. Vhodné je například uzavírání na zámek se dvěma klíči nebo uzavírání na uzávěr. Někdy je také voleno doplňkové rozdělení prostoru pro oblečení, které bude visit. Toto ocení zejména zaměstnanci, kteří používají pracovní oblečení, které se často umaže od nějakých nečistot. Přepážka zaručí, že do jedné části můžete vložit své civilní oblečení a do druhé pracovní. Tím zajistíte, že se vaše civilní oblečení neumaže od špinavého pracovního oblečení.