Plechové šatní skříně | Šatní-skříně.cz
Vstup do e-shopu

Šatní skříně na lavičce

Šatní skříně na lavičce dvoudílné nebo třídílné představují vhodné řešení, pokud chcete mít možnost se před skříňku i posadit na lavičku. Je jedno, zda je šatní skříň dvoudvéřová nebo třídveřová. Obvykle skříň představuje pevný svařenec, který se umisťuje na lavičku. Dveře jsou dodávány zpravidla s vyztuženým profilem, aby byla zaručena větší odolnost proti násilnému vylomení a vniknutí nepovolané osoby do šatní skříňky. 

 

Šatní skříně na lavičce - příslušenství:

 

Skříňky obvykle jsou objednávány s uzamykáním na otočný uzávěr na visací zámek nebo cylindrický zámek se dvěma klíči. Vybavení skříňky je pro většinu našich zákazníku dostačující provedení vnitřní poličky a tyčkou se třemi háčky. Ještě nám zbývá samotná lavička. Ta je při využití se šatní skříní, která je umístěna na ní vyráběna z ocelových profilů o hraně 3 cm. Její nohy jsou vybaveny plastovými kluzáky a sedací plocha vyrobena z lamino desky s ABS hranou.

 

Šatní skříně na lavičce - montáž:

 

Šatní skříň je dodávána zvlášť, stejně jako lavička. Montáž si může zákazník zajistit sám nebo využít specializovanou firmu. Většinou však montáž zvládne zákazník sám, jelikož přichycení šatní skříně bývá řešeno dvěma šrouby a nečiní velký problém.

Šatní skříně na lavičce - dvoudvéřová                  Šatní skříně na lavičce - třídvéřová        Šatní skříně na lavičce - dvoudvéřová