Plechové šatní skříně | Šatní-skříně.cz
Vstup do e-shopu

Kartotéky a lístkovnice

kartotékyJe prokázáno, že éra digitalizace vůbec nesnížila objem papírových dokumentů, které jsme nuceni přechovávat a třídit. Ať už ve firmě nebo v ordinaci, stále máme desítky kilogramů potištěného papíru, kam ho dát a mít v něm stále pořádek? Řešením jsou fortelné kovové kartotéky - klasický výrobek, který je však konstrukčně v souladu s požadavky moderní doby.

Kartotéky - metráky dokumentů přehledně

Zdálo by se, že éra digitálních médií udělá tištěným dokumentům konec. Ale pravdou je přesný opak. Před dvaceti lety činila spotřeba papíru na člověka 50kg ročně, nyní je to již přes 150kg. Viníkem jsou především kanceláře - určitě o tom víte svoje. Nebýt k dispozici odolné a spolehlivé kartotéky, nebylo by v našich silách tolik papíru uchovat a přehledně třídit. Kartotéky nebo lístkovnice ši registratury jsou koncipovány pro uchování velkých objemů a hmotností papírových dokumentů se zachováním třídění a přehlednosti.

Kartotéky - bezpečná a pohodlná manipulacekartotéka

Důvod, proč používáme kovové kartotéky k uložení objemných dokumentů není žádným tajemstvím - pohodlná manipulace plně naloženými zásuvkami znamená přesouvat jednou rukou třeba i třicet kilogramů a zároveň mít možnost vysunout bezpečně tuto těžkou zásuvku na 100%. To vše v několika patrech nad sebou - a stále se musí jednat o víceméně subtilní konstrukci, která nehyzdí veřejně přístupné prostory vaší kanceláře nebo ordinace.

Samozřejmostí je u registratury možnost centrálního zamykání a ochrana proti převržení - zábrana pro vysunutí dvou a více zásuvek najednou.

Kartotéka - elegán i pracant

Kartotéky jsou především funkčním vybavením. Přesto se dnes na estetickou stránku funkčního nábytku klade zvýšený důraz - při používání, tudíž i při výrobě. Vaše nové kartotéky decentně doplní vzhled interiérů vašeho pracoviště při zachování stoprocentní funkčnosti a bezpečnosti práce.

kartotéky